KONST / Litografier / Färglitografier 13095170
nr 1309 5170
Catharina Göth
(f. 1957), Sverige
Färglitografier, 3 st, Vinflaskor. Signerade, hc & 299-upplaga. Motivet: 61x45 cm
Catharina Göth, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:32:09
800 kr
1.000 kr
1.100 kr